NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

často kladené otázky

Příprava pozemku je opravdu jednoduchá a se vším vám rádi poradíme. Obecně ale platí, že před dodáním domu stačí připravit patky nebo zemní vruty. S umístěním přípojek vám pomůže dodaný výkres.

S dopravou a vykládkou mobilního domu si nemusíte dělat žádnou starost. Na vybrané místo jej dopravíme sami. Jakmile se dostaneme na místo určení, pomocí jeřábu nebo tahače mobilní dům sundáme z návěsu a umístíme jej na vybrané místo.
Každý pozemek je jiný a zvolené postupy se mění. Proto každou situaci posuzujeme individuálně. Seznámíme se s vaším pozemkem a s naším technikem najdeme nejvhodnější řešení dopravy i usazení domu.

Ano, prohlídky jsou samozřejmě možné. Naše dva hlavní vzorové domy Hauser 45 a MOHO 48 na vás čekají v našem showroomu. Ten se nachází v Hradci Králové a přístupný je kdykoliv po telefonické domluvě. Návštěvu si můžete smluvit na telefonním čísle +420 777 774 420 nebo prostřednictvím e-mailu info@flowhouse.cz.

Ano, v interiéru jsme schopni vám zajistit vše potřebné. Sami se tak můžete rozhodnout, zda chcete dům připravit k okamžitému nastěhování. V takovém případě vybavíme celý interiér nábytkem, spotřebiči a vše doladíme do posledního detailu. Můžete si zažádat též o nadstandardní výbavu, kterou je klimatizace, podlahové topení, letní terasa, rolety a další.

Ano, domy jsou celoroční. Lze je tedy kolaudovat a využít i k nahlášení trvalého bydlení.

Katalogy si můžete pohodlně stáhnout na našich webových stránkách nebo navštívit náš showroom v Hradci Králové. Pokud máte zájem, rádi vám zašleme i tištěný katalog. Stačí nám napsat.

Naše mobilní domy se standardně napojují jako běžný dům. Rozvody vody, odpadů i elektřiny jsou součástí každého mobilního domu. Pokud se na přípojky nemůžete nebo nechcete napojit, nevadí. Můžete se rozhodnout pro alternativní možnosti, jako je studna, solární panely a podobně.

Dům lze vytápět několika možnými způsoby. Rozhodnout se můžete pro podlahové vytápění, radiátory nebo krbovou vložku. K vytápění domů můžete využít také tepelné čerpadlo nebo solární panely.

Obecně vycházíme z územního plánu. Každou situaci ale posuzujeme konkrétně. Proto se seznámíme s vaším pozemkem a nalezneme optimální řešení přímo pro vás.

Naše mobilní domy jsou tvořeny stabilní ocelovou konstrukcí, odolným skandinávským dřevem a kvalitní falcovanou krytinou. Dům vám tedy bude při průběžné údržbě sloužit po mnoho let.

Na celý dům (včetně vybavení a spotřebičů) se vztahuje dvouletá záruka. Ani poté si ale nemusíte dělat starosti. Pozáruční servis je pro nás totiž samozřejmostí. Kdykoliv se na nás proto můžete obrátit a my s vámi najdeme řešení.

Ano, naše mobilní domy jsou celoroční, a to díky kvalitnímu a důkladnému zateplení. V našich teplotních podmínkách v nich proto můžete bydlet trvale. Zateplování u nás probíhá pomocí minerální vlny, která je umístěna do oblasti střechy i podlahy. Ještě výrazně lepší izolační vlastnosti má PUR pěnová izolace, kterou v naší nabídce najdete také.

Velkou výhodou mobilních domů je, že jejich výstavba je skutečně rychlá. Celý proces trvá jen několik týdnů a k osazení mobilního domu postačí pouhý jeden den. Pokud se tedy dnes rozhodnete bydlet ve svém, již za pár týdnů tomu tak skutečně může být.

Ať už si přejete dům obývat celoročně nebo sezónně, vždy je třeba ho legalizovat. Ne vždy ale musíte žádat o stavební povolení. V některých případech stačí pouze ohlášení stavby. Vše se odvíjí od umístění domu a účelu jeho užívání. Rádi s vámi najdeme ideální řešení přesně pro váš pozemek.

Ano, na nákup mobilního domu lze vyřídit hypotéku.

U domů určených ke kolaudaci jako rodinný dům je možné čerpat hypotéku. K dispozici máme hypotečního specialistu, který vám financování na míru zajistí.