Poznejte
FlowHouse

O NÁS

Váš budoucí domov je v nejlepších rukou

Český realitní trh prošel mnohými změnami a vlastní bydlení se tak pro spoustu lidí stává pouze nedostupným snem. My se rozhodli tuto skutečnost změnit a představit vám zcela novou možnost bydlení.

Kolaudovatelné mobilní domy Hauser a MOHO odráží potřeby českého trhu. Byly navrženy v souladu s platnou českou legislativou, takže se při cestě k vysněnému bydlení nemusíte obávat nečekaných komplikací nebo dlouhého čekání.

Jsme výhradními zástupci firmy Homes Factory, která je v oblasti výroby domů naprostou špičkou. Každý z našich domů je proto nejen designový, ale také propracovaný do posledního detailu.

Každého zákazníka si vážíme, a proto jsme připraveni vám s čímkoliv pomoci a to od prvotního výběru až po moment úplného zabydlení. Interiér domu nastavíme podle vašich potřeb a pomůžeme vám tak proměnit dům v domov.

Vždy je dobré se obrátit na odborníky a v oblasti bydlení to platí dvojnásob a přesně od toho jsme tady my. Jsme společnost s dlouholetou praxí v oblasti developerských projektů a trh s bydlením jsme za tu dobu poznali ze všech úhlů. Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže vykročit vstříc novému domovu, jsme to právě my.

Bc. Radek Eis

Jednatel

Bc. Martin Eis

Jednatel

Martin Drábek

Specialista prodeje

Matej Biath

Specialista prodeje

Bc. Renata Eisová

Procesní manažer

Mgr. Jolana Škrobánková

Copywriter

Bc. Martin Rufr

Grafická podpora