Skandinávský minimalismus…

Moho Gotland

MOHO GOTLAND

Skandinávský minimalismus

MOHO Gotland vás přiblíží přírodě. A to nejen díky bohatému zastoupení udržitelných materiálů, ale také díky rozsáhlému prosklení. To propojuje interiér s přírodou a dává slovu domov zcela nový rozměr.


​Není to ale jen krása domu, která vás uchvátí. Gotland se totiž vyznačuje také velmi promyšlenou volbou odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost domu i jeho stabilitu.

Základem je ocelová konstrukce, skandinávské dřevo a důkladné zateplení, které umožňuje dům obývat i během těch nejchladnějších měsíců.

Inspirací pro dům Gotland byla sama příroda. Proto se dokáže stát její přirozenou součástí. Vzdušnost, funkční zpracování a jedinečný estetický zážitek – to vše najdete na ploše o rozloze 35 m2. Minimum místa, přesto maximum prostoru pro jedinečný život.

MOHO GOTLAND

VARIANTY

Moho Gotland 35

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

STANDARD
od 1 528 700 Kč

COMFORT
od 1 878 300 Kč

VÝBAVY

NABÍZÍME TYTO VÝBAVY

Vybavení domu Standard a Comfort jsou pouze dvě z celé řady možných variant. Váš domov si však můžete přizpůsobit svým potřebám, a to do posledního detailu. Prohlédněte si katalog, vyberte si zařízení, po kterém toužíte, a my Vám konkrétní dům naceníme i připravíme. S námi se nemusíte vzdát svých představ o ideálním bydlení. S námi ho totiž získáte.

Standard

Comfort

Nadstandardní výbava

SHOWROOM

Naše domy jsou nejkrásnější naživo

Domluvte si prohlídku vzorových domů v Hradci Králové. V případě zájmu nás nezapomeňte kontaktovat.

Adresa: Vlčkovická 177/4,
Plačice, 500 04 Hradec Králové