Blíže k přírodě…

Moho Fjord

MOHO FJORD

Blíže k přírodě

Spojení skandinávského minimalismu, odolnosti, komfortu a nadčasovosti. Přesně to je náš celoroční mobilní dům MOHO Fjord. Všechny jeho části jsou promyšleny do posledního detailu. Fjord tak není jen designový dům. Je to dokonalé místo pro život.

Už na první pohled váš zrak upoutá prosklený štít domu. Ten propojuje interiér s okolní přírodou a zajišťuje přirozený přísun světla. Na něj navazuje obložení ze skandinávského smrku, který spolu s proskleným štítem vytváří dokonalou harmonii.

Pod tím vším se skrývá masivní ocelová konstrukce a důmyslné zateplení, které domu dodávají potřebnou odolnost a dlouhou životnost.

Souhra designu, útulnosti a propracovanosti však vstupuje i do interiéru. Jakmile totiž vejdete do domu, uchvátí vás racionální členění a využití prostoru. Stejně tak si vás na první pohled získají přírodní barevné tóny a citlivá volba materiálů.
Dům je dostupný ve velikosti 35 m2, 48 m2 a 56 m2.

MOHO FJORD

VARIANTY

Moho Fjord 35

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

STANDARD
od 1 515 200 Kč

COMFORT
od 1 824 800 Kč

Moho Fjord 48

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

STANDARD
od 1 896 000 Kč

COMFORT
od 2 312 600 Kč

Moho Fjord 56

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

STANDARD
od 2 122 600 Kč

COMFORT
od 2 542 200 Kč

VÝBAVY

NABÍZÍME TYTO VÝBAVY

Vybavení domu Standard a Comfort jsou pouze dvě z celé řady možných variant. Váš domov si však můžete přizpůsobit svým potřebám, a to do posledního detailu. Prohlédněte si katalog, vyberte si zařízení, po kterém toužíte, a my Vám konkrétní dům naceníme i připravíme. S námi se nemusíte vzdát svých představ o ideálním bydlení. S námi ho totiž získáte.

Standard

Comfort

Nadstandardní výbava

3D PROHLÍDKA

Podívejte se na 3d prohlídku

Prohlédněte si váš budoucí domov a těšte se na reálnou prohlídku v některém z našich showroomů.