ČLÁNEK

Dubnové dny otevřených dveří v showroomech Flow House

O celoroční mobilní a modulové domy má zájem čím dál více lidí. Proto jsme v dubnu uspořádali další víkendové dny otevřených dveří. Konaly se v našich showroomech v Hradci Králové a Bratislavě. A výsledek? Neuvěřitelný!

Rekordní účast

Ačkoliv dny otevřených dveří pořádáme pravidelně, tentokrát šlo poznat, že tuzemský trh s realitami zase ožívá! Navštívily nás desítky lidí a společně s námi objevovaly kouzlo mobilního bydlení.

Kromě rekordního počtu návštěvníků nechybělo ani krásné počasí a bohaté občerstvení. Během celého víkendu pak byly mobilní a modulové domy otevřené veřejnosti, návštěvníci si mohli zažít jejich atmosféru a zeptat se na vše, co je zajímá. Na místě totiž nechyběli ani naši zkušení specialisté prodeje, kteří zodpovídali všechny dotazy.

Mobilní a modulové bydlení je na vzestupu

A co si z těchto krásných dní s vámi odnášíme? Že ve společnosti celkově stoupá zájem o celoroční mobilní a modulové domy. A proč zrovna o ně?

Oproti dřívějším dobám tyto domy nabízí dnes již plnohodnotné bydlení a prakticky už je na první pohled nerozlišíte od tradiční dřevostavby. Jejich provoz je nízkonákladový a každý kousek prostoru jsme schopni zajistit přesně na míru vašich potřeb. Jakmile dům ustavíme na váš pozemek, stačí jen odemknout a začít bydlet. Žádné shánění řemeslníků, žádné starosti okolo stavby. I v tom jsou naše domy unikátní.

Mobilní domy Flow House jsou kolaudovatelné

V našich showroomech nabízíme celkem tři typy mobilních a modulových domů:

Jednotlivé domy jsou dostupné v celé řadě variant a záleží jen na vás, jakou zvolíte velikost a vybavení. Po nakonfigurování vysněného domu připravíme cenovou nabídku.

FINANCOVÁNÍ DOMŮ NA MÍRU

Obrovskou výhodou našich domů je, že i přes jejich kvalitu, vybavenost, odolnost a moderní vzhled jsou ve srovnání s jinými typy bydlení cenově dostupné. A právě tato skutečnost zřejmě odráží váš zvýšený zájem, který nás nesmírně těší.

Kromě toho, že naše domy nabízí prostor pro plnohodnotné bydlení, je možné je kolaudovat jako rodinný dům. V takovém případě si na jejich financování můžete snadno vyřídit hypotéku a využívat je k trvalému bydlení. S tím je navíc schopen vám pomoci náš hypoteční specialista.

Mobilní domy promyšlené do posledního detailu

Jakýkoliv z našich domů si můžete koupit kompletně vybavený a vybírat z široké palety doplňkového vybavení. Přizpůsobit potřebám tak lze vše od nábytku až po takové detaily, jako jsou barvy nebo materiály.

Naše domy se zkrátka vyplatí vidět naživo. Už při první návštěvě zjistíte, jak snadno můžete žít ve svém a po svém!

Navštivte nás a najděte svůj vysněný dům!

Zaujaly vás naše mobilní domy, ale den otevřených dveří jste bohužel nestihli? Nevadí! Do léta pro vás připravujeme další. Aby vám už tentokrát termín neutekl, sledujte nás na Instagramu a Facebooku!

Kromě toho nás můžete navštívit kdykoliv ve všedních dnech. V Hradci Králové je showroom otevřený každý pracovní den, v Bratislavě se s námi můžete potkat od středy do pátku.

Těšíme se na vás! Váš tým Flow House