ČLÁNEK

Navštívila nás Česká televize!

Trendy v bydlení se v poslední době razantně mění a čím dál více lidí si pořizuje moderní mobilní domy. I z toho důvodu si nás Česká televize vybrala pro svou reportáž, kde jsme se rozpovídali o tom, proč jsou mobilní domy na vzestupu.

Vysoké ceny materiálů a rostoucí ceny služeb – přesně tyto dva klíčové faktory vedou zájemce o vlastní bydlení k hledání alternativy ke klasickým domům. Podobně se mění i trendy v chataření.

Natáčení ČT v našem showroomu

Do popředí zájmu se proto dostávají mobilní domy. Ty totiž poskytují cenově dostupné a udržitelné bydlení a nabízí komfort tradičního rodinného domu. Této skutečnosti si všimla také produkce České televize a oslovila nás pro vytvoření krátké reportáže, ve které tento trend přiblížila divákům.

Celá reportáž vznikla pro zpravodajskou relaci Události v regionech. Štáb ČT navštívil náš showroom v Hradci Králové, kde náš specialista prodeje Martin Drábek představil nejčastější možnosti využití našich domů.

Mobilní domy jako oblíbený trend v bydlení

Je nám velkou ctí, že se Česká televize rozhodla natáčet právě v prostorách našeho showroomu. Věříme totiž, že naše mobilní domy Hauser, Moho Fjord a Moho Gotland poskytují unikátní možnost, jak bydlet ve svém bez astronomických vstupních a provozních nákladů.

V oblasti mobilních domů došlo během posledních let k velkým změnám. Domy v naší nabídce proto na první pohled nerozlišíte od klasických dřevostaveb. Důkladné zateplení a promyšlené rozvržení domu navíc zaručuje pohodlné a celoroční bydlení s nízkými náklady.

Celoroční i rekreační bydlení na míru

Jak zaznělo také v reportáži, mobilní domy Flow House jsou vhodné nejen pro rekreační, ale také celoroční bydlení. Vysoké standardy výroby, nízkonákladový provoz, důkladné zateplení, podpora při projekční činnosti i možnost individualizované výroby jsou navíc významné přednosti, kterými se lišíme od konkurence.

Přijeďte se o tom přesvědčit do našeho showroomu v Hradci Králové nebo Bratislavě, kde vám naše domy ukážeme a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Jsme si jistí, že u nás najdete své bydlení snů. A pokud ne, rádi ho vašim snům přizpůsobíme.