Volná dostupnost

Stavební pozemek 882 m²

Cena: 873 180 Kč
(990 Kč/m²)

Podívejte se na cenu tohoto pozemku za m2 a potom se podívejte na tomto realitním portále na jiné stavební pozemky v této obci. Nenajdete se standardní velikostí a se standardní přístupovou cestou levnější !

Pěkný stavební pozemek v proluce mezi domy. Na pozemku žádné domy nestojí, ale ve vizualizaci můžete vidět teoretický budoucí stav, jak by mohla lokalita vypadat s postavenými domy. Na hranici pozemku je potok, povodně nehrozí (viz povodňová mapa ve fotografiích). Kanalizace vede před pozemkem. Elektřina je na hranici pozemku a plyn a vodovod je již na pozemku. To je velká výhoda při stavbě.

Území je podle územního plánu definováno jako plocha k bydlení v rodinných domech se zastavěností 25%, tzn., 220 m2 je možno zastavět.

V obci je dobrá občanská vybavenost. Jsou zde obchody, ZŠ, MŠ, pošta, restaurace, koupaliště. Díky železniční stanici je to 12 min vlakem do Dvora Králové. Autem 15 km Dvůr Králové, 10 km Hostinné, 16 km Nová Paka.

Na prodej jsou i dva sousední pozemky o velikosti 2x 962 m2. Pozemky se teprve budou dělit, tak je možné rozdělit pozemky i podle vašich představ. Můžete mít větší pozemek, ale i menší pozemek (tudíž levnější).

Parametry pozemku
Celková cena:
873 180 Kč za nemovitost
Cena za m²:
990 Kč
Umístění objektu:
Centrum obce
Plocha pozemku:
882 m2
Voda:
Vodovod
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Elektřina
400V
Realitní makléř
Martin Fördös
Specialista prodeje mobilních domů
Martin Drábek
MAPA

prohlédněte si pozemek na mapě